EJSL - Esileht  
 
 
     
EJSL tutvustus
Ametlikud dokumendid
Koolitused
Liikmesklubid
Laskerajatised
Laskeorganisatsioonid maailmas
Kaitseväe harjutusväljad
 
  
 Kuupäev  Harjutus  Tüüp  Võistluse nimi  Asukoht  Link  
 11.3  Jahikaar  TV  Eesti Karikavõistlused 1.etapp  Männiku Jahilasketiir  Registreeru  
Jahispordiliidu võistlushooaeg algab 11.märtsil Männikul!

11.märtsil toimuvad Eesti Jahispordi Liidu selle hooaja esimesed tiitlivõistlused - Eesti Karikavõistluste 1. etapp Jahikaares.
EJSL korraldab Jahikaares tiitlivõistlusi teist aastat. Sel aastal on lisaks Eesti Meistrivõistlustele kalendris veel ka Eesti Karikavõistlused kahes etapis ja ka finaaletapp. Võistlustele registreerida saab siitsamast kodulehelt ja registreerimine on avatud 9.märtsini. Võistlustejuhendi leiad SIIT.
Eesti jahispordi uus aasta!


Head uut aastat kõikidele jahisportlastele ja Eesti Jahispordi Liidu liikmesklubidele. Samuti kõikidele jahispordi toetajatele ja sõpradele.

Eesti Jahispordi Liidu uus võistlushooaeg algab juba märtsis. 2017.a. võistluskalendri ja haavlilaskmise tasemegrupid leiate SIIT .


Laskuri litsentside kehtivus lõppes kalendriaastaga. Litsentsitasu 2017.a. on 20 eurot ning infot litsentsi taotlemise ja pikendamise kohta leiate sellelt lehelt.
Eesti Jahispordi Liit valis parimad jahisportlased ja lõpetas 2016.a. hooaja!


Eesti Jahispordi Liit lõpetas täna pidulikult Toompeal Kaitseliidu peastaabis oma hooaja. Aasta parimate jahisportlaste auhinnad said: Igor Homin, Tiit Karp, Villu Pook, Tarmo Järvamägi, Aili Popp, Lilian Leetsi, Peeter Jürisson, Emil Juht, Alo Ling, Olev Schmidt, Veikko Tihvan. Seejuures olgu märgitud, et Villu Pook võitis kokku kolmes kategoorias, Aili Popp kahes ja Tiit Karp samuti kahes kategoorias. Liit tänab kõiki jahisportlasi, nende kaaslasi ja toetajaid. Samuti koost ööpartnereid ja sponsoreid - Kaitseliitu, OÜ Greenvision ehk Avastaja.ee ning Cheffoodsi auhindade eest parimatele. Suur kummardus kohtunikele, kes hooaja vältel visalt vastu pidasid ning juhatuse liikmetele Andres Kõiva, Silvar Algpeus, Igor Homin, Sven Rannaväli, Ivar Pärn, Meelis Tambla ja Meelis Kiili. Täname, Margus Purlau´d abi ja toetuse eest. Uute kohtumisteni uuel hooajal!


 
Eesti Jahispordi Liidu ja Kaitseliidu koostööst

Alates 2016.a. märtsi kuust juhib Eesti Jahispordi Liitu president Meelis Kiili, kes ühtlasi on ka Kaitseliidu ülem

Kas Kaitseliidul ja Eesti Jahispordi Liidul on sarnaseid jooni?

Kaitseliidu seaduse § 4 punkt 4 sätestab, et Kaitseliit arendab ja väärtustab kehakultuuri ning sporti elanikkonna hulgas. See on riigi kehtestatud ülesanne, mille sihtrühm on sportlikud ja Eesti
riiklust väärtustavad inimesed. Tegevusliinidena leiab sarnasust aktiivses ellusuhtumises, vaba aja ratsionaalses
kasutamises sportlike harrastuste, isamaa ja looduse väärtustamise kaudu. Loomulikult saab leida ühisosa
ja sarnasusi relvadest ning nende käsitsemisest väljaõppe eesmärgil. Kahe organisatsiooni eesmärgid ja igapäevane tegevus täiendavad teineteist.

Kas Kaitseliidul ja EJSL-il on lähiajal kavas korraldada ka ühiseid üritusi?

Kaitseliidu spordikalendris on oma võistlused, sealhulgas laskmise karikaja meistrivõistlused. Peale selle on regionaalsed (põhja, lõuna jne) ja piirkondlikud (malevad) spordiüritused. Laskmine on Kaitseliidus au sees. Esimese sammuna saame ühendada oma spordikalendrid. Vaadates Kaitseliidu liikmeskonda – meil on lapsi, noori, täiskasvanuid –, on see koht, kus Eesti Jahispordi Liit saab oma spordiala populariseerida ja järelkasvuga tegeleda.

Kaitseliidu liikmeks astumise kohta, saad täpsemat infot siit: http://www.kaitseliit.ee/et/tule-kaitseliitu
 
Pikem usutlus Kaitseliidu ülema ja Eesti Jahispordi Liidu presidendiga on leitav SIIT 
 
     
 
KONTAKT
0
 
 

TEATED

16.01.2017 2017.a. hooaja info
12.12.2016 Toova jõulucup´i tulemused
22.11.2016 Kütiliin FINAAL ajakava

Uudiste arhiiv >
 


Koostööpartnerid ja toetajad